Сталася неприємність на шляху двох поїздів, які прямували з України до Польщі. Вони затримуються приблизно на дві години через сходження з рейок вантажного складу у Польщі. Усе це викликає певні незручності як у пасажирів, так і у залізничних служб. Під номерами 31 та 74 – поїзди із Запоріжжя до Перемишля та з Перемишля до Харкова відповідно – рух зупинено у зв'язку з інцидентом на станції Медика у Польщі. Про це пише "Обозреватель".

"Укрзалізниця" звернулася до пасажирів Харківського поїзда із проханням інформувати про необхідність з'єднання з іншими поїздами на території України. При цьому обіцяють постійний зв'язок із польськими колегами для оперативного відновлення руху.

Інцидент із сходом поїзда не єдина новина із залізничних кіл: квитки на поїзди до Польщі помітно подорожчали. Вартість квитків на поїзд №67/68 Київ – Варшава зросла на 72%, досягнувши 3218 гривень на рейс 25 грудня.

Зміна цін пов'язана зі зміною тарифів та скасуванням знижок, адже "Укрзалізниця" планує модернізувати парк поїздів та зберегти вартість проїзду всередині України. Тим часом попит на квитки на потяги як усередині країни, так і за її межами зростає, особливо перед майбутніми зимовими святами. Це змусило компанію ухвалити рішення про обладнання деяких поїздів додатковими вагонами для збільшення кількості доступних місць.

У контексті подорожчання квитків, що зіткнулося зі зміною тарифів та скасуванням знижок, бачимо, що "Укрзалізниця" прагне модернізації свого парку та утримання стабільності цін на внутрішні перевезення. Важливо, щоб ці зміни не призвели до значного подорожчання квитків для пасажирів, зберігаючи при цьому якість та безпеку перевезень.

Нагадай, що на "Укрзалізниці" розпочався передноворічний ажіотаж на квитки.

Також ми повідомляли, що "Укрзалізниця" запускає Різдвяний експрес-поїзд із двох міст.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою